NQD Land Buster 757 4WD12!

Jeżeli szukasz Land Bustera 4WD12, akcesoria lub części do niego – dobrze trafiłeś!

W tym miejscu znajdziesz wszystkie możliwe wersje Land Buster 4WD12 producenta NQD. Trzy wersje kolorystyczne – niebieski, czerwony i żółty. Poza kolorem, auta różnią się też częstotliwością, w której pracują. Tak więc samochody, które rozwijają większą prędkość, bo do 45km/h posiadają radionadajnik i odbiornik współpracujące w zakresie 2.4GHz. A modele, które rozpędzają się do 25km/h, działają w zakresach 40MHz oraz 27MHz.

Ponieważ, do Land Buster, dostępne są wszystkie możliwe części zamienne, to żadna napotkana awaria nie jest przeszkodą w dalszej zabawie. Dodatkowo usterkę można usunąć samodzielnie, gdyż auto jest banalnie proste w swej budowie.

Jeżeli szukasz części serwisowych do swojego Land Bustera, to dobrze trafiłeś. Witaj w sklepie, gdzie znajdziesz każdą potrzebną część do tego Monstera! Spalił się silnik? Nie ma problemu – posiadamy w ofercie mocniejsze i słabsze. Serwo już nie działa jak kiedyś? Spokojnie – mamy na stanie. Może przydałoby się odświeżyć „bryłę” – popatrz na kolory karoserii, może warto zmienić kolor? Znudził się kolor niebieski? Może czas zmienić koła na takie z super grafitowymi felgami? Piloty, płytki z elektroniką, radiatory, spinki, dyferencjały, wahacze, amortyzatory, półośki… wszystko co trzeba! Do każdej wersji!

Dodatkowo po zakupie, dostaniesz ulotkę z wykazem części zamiennych do modelu 757-4WD12.

Nowe produkty