Serwis, naprawa, czyszczenie, konserwacja NQD Land Buster 757-4WD12.

Usługi serwisowe – naprawa, wymiana części, czyszczenie i smarowanie. Dotyczy wyłącznie modeli aut zdalnie sterowanych NQD Land Buster 757-4WD12.

Nie przyjmujemy do naprawy modeli brudnych, zabłoconych, zasypanych piaskiem. Wyjątkiem jest usługa polegająca na czyszczeniu i smarowaniu. Tak jak do szewca nie zanosimy brudnych butów, tak tutaj do wymiany wahacza, serwa czy silnika – model powinien być czysty, bez pozostałości trawy, błota czy piasku.

Auto RC systematycznie czyszczone/konserwowane, a po zabawie w terenie za każdym razem, będzie dłużej sprawne i dłużej cieszyć bezawaryjną jazdą. Usuwanie na bieżąco wkręconych traw, sznurków, kłaczków, suchego błota, piasku itp, z okolic kół oraz mechanizmów przekładni – dyferencjałów, wydłuży życie Twojemu Land Buster-owi.

Land Buster 4WD12 nie jest przystosowany do jazdy po wodzie i śniegu – jazda w takich warunkach może spowodować trwałe uszkodzenia elektroniki. Jazda po terenach piaszczystych również jest niewskazana. Piasek, który dostanie się do przekładni może zablokować lub trwale uszkodzić zębatki i unieruchomić auto do czasu jego gruntownego wyczyszczenia – czyszczenie mechanizmów po takiej jeździe jest bardzo pracochłonne i kosztowne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2